Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /classes/class.sql.php on line 24
EKO-BUD | Odblokuj się! Zamień mieszkanie w bloku na dom! Bez kredytu!

EKO-BUD logoEKO-BUD | Odblokuj się! Zamień mieszkanie w bloku na dom! Bez kredytu!

P.R.I. EKO-BUD Waldemar Wolańczyk funkcjonuje jako samodzielna firma (osoba fizyczna) od 1994 roku realizując kompleksowo budynki mieszkalne głównie jednorodzinne w unikalny sposób, bowiem nie dość, że w 100% bezpieczny dla klienta, to także w sposób tani i wygodny w myśl zasady: "odblokuj się, zamień mieszkanie w bloku na dom". Jako jedyna firma na rynku stołecznym od razu dbamy o to, aby przenosić własność działki na klienta. Nie pełnimy zatem funkcji dewelopera, co w naszej rzeczywistości często kończy się tragediami rodzinnymi niepewnych o swój los klientów. Klient mając własność działki jest automatycznie właści cielem naniesień na działce. Prace rozliczane są etapowo i na każdym etapie klient ma prawo zdecydować czy budowę dalej kontynuować lub ją przerwać, lub zlecić jej dokończenie innemu wykonawcy.

System bonusów stosowany przez moją firmę zachęca jednak klientów do rzetelnej, dalszej współpracy. Odzwierciedleniem naszej postawy wobec klientów niech będą dowody uznania firmy zamieszczone w zakładce O nas / Certyfikaty i wyróżnienia. Bezpieczny system finansowania inwestycji uniemożliwia zatem działania na szkodę klientów, ani też nie może doprowadzić do upadku firmy, gdyż moja firma nie korzysta z podstępnych i podrażających inwestycje kredytów. W efekcie oferta firmy jest na tyle atrakcyjna cenowo i pod względem bezpieczeństwa, że niekiedy budzi podejrzenie u klientów (zaprawionych lub doświadczonych negatywnie w interesach), że oferta wygląda nazbyt atrakcyjnie względem ofert innych firm, i że musi być gdzieś haczyk ukryty w umowie. Otóż u nas nie ma "haczyków" a treść umowy szczegółowo precyzuje zakres prac, określa sposob finansowania oraz sposób realizacji inwestycji. Pomagamy też wydatnie klientowi w uzyskaniu kredytu, jako środka ostatecznego. Powodzenie na rynku firma zawdzięcza przede wszystkim czytelnej zasadzie rozliczenia z klientem i bezkonkurencyjnej ofercie.

Jeżeli znajdą Państwo lepszą ofertę od mojej, to zbuduję Państwu dom za 1 zł + VAT. Kryteria:

  • Cena
  • Jakość
  • Sposób finansowania

Strict Standards: Non-static method strona::budujGaleria() should not be called statically in /pages/subpage.php on line 16

Nasze atuty

  • 100% bezpieczeństwa transakcji - od razu gwarantowana notarialnie własność!
  • przyjmujemy mieszkania w rozliczeniu, w których klienci mieszkają do końca trwania budowy w myśl naszego motta: "Odblokuj się - Zamień Mieszkanie w Bloku na Dom" (gwarancja notarialna)!
  • zapłata tylko za wykonane i odebrane komisyjnie etapy prac, a nie z góry!
  • 10 lat gwarancji na elementy konstrukcyjne budynku i 3 lata na pozostałe elementy (np. tynki zew. malowanie itp.)!
  • stała cena w złotówkach za dom!
  • bardzo niski koszt utrzymania domu 300 - 400zł/miesiąc: C.O., woda, ścieki, energia, śmieci, czyli mniej niż na utrzymanie kawalerki w budynku wielorodzinnym!
  • UMOWA BEZ HAKÓW i bez uzależnienia od banków!